- Hlasuj v menu do NOVÉ Ankety :)

September 2011

Jak to se mnou vypadá ?

29. september 2011 at 9:46 | Christina |  Ostatní
Ahojky. Tak se vám po dlouhé době ozívám a je tu trochu čtení :). Doufám že si pto přečtete, jsou v tom docela obsáhlé informace pro blog :).

Jak je to se mnou a školou ? - Na škole se mi líbí ( Jsem na SOŠ Litvínov - Hamr, Obor -> Grafický design ). Našla jsem si tam nové kamarády, které mám ráda. Jinak ze začátku byl docela záhul, protože jsme museli koupit všechny pomůcky a ještě musíme koupit učebnice na Anglinu, což je docela finančně náročné. Testíky jsou, zrovna budeme mít nějaké příští týden.
A co vy jak se vám líbí na škole ? :)
Trochu soukromí ? - Asi jediné co jsem napíšu je, že sem strašně moc zamilovaná a jsem šťastná že ho mám. Nechci už o něho nikdy přijít, je vše co mám...
Co chystám na blog ? - Takže tím že je málo času, přidávám samé jednoduché články, typu - písničky ( což mám poslední dobou dost ) sem ráda že se vám líbí, jsou to písničky, které se u nás ještě nehrají, takže nové. Pak také přidávám články mích fotek, které dávám na blog dříve než na mojí FB stránku. A obíhám vás asi jen o víkendu, někdy zaběhnu když vidím komentář :).
Co mám připraveného ?
- Novou Anketu v menu, tentokrát na města. Děkuji za hlasování zatím v nynější Ankletě :).
- Pořádnou dávku fotek ! Mám jich opravdu hodně, doufám, že se vám budou líbit.
- Povídky, které mám předepsané, takže budu opravdu moc ráda když si je přečtete.
- Písničky, ty přidávám pořád :).
- Obrázky které jsem nakreslila, přidám vám sem obrázky nakreslené ve škole, protože doma už si moc nekreslím :D :).


Tak to je asi vše co jsem vám chtěla říct, jsem ráda že na můj blog stále chodíte, moc to pro mě znamená. Christina.Read All About It (feat. Emeli Sande)

25. september 2011 at 8:47 | Christina |  Písničky
- Read All About It (feat. Emeli Sande)
- 15.09.2011


Cesta

20. september 2011 at 21:11 | Christina |  FotímJason Derulo - It Girl

18. september 2011 at 8:03 | Christina |  Písničky
- Jason Derulo - It Girl
- 15.08.2011


ItaloBrothers - Cryin' In The Rain

14. september 2011 at 18:52 | Christina |  Písničky
- ItaloBrothers - Cryin' In The Rain
- 13.05.2011


Achjo :(

9. september 2011 at 23:40 | Christina
Ahojte, omlouvám se, že nepíšu, ale nemám čas, je toho teď opravd moc :(. Blog zrušit nechci, ale neni čas, nevím kdy bude. Takže zítra mám v plánu připravit nějaký články a pak jen zveřejňovat už mám vymyšlený asi tři, možná čytři. Obejdu vás a vše vám tu ještě podrobně vysvětlím, píši jen narychlo. Tak zatím Pá, doufám, že jsem vás neztratila.Víkend je zase u konce ...

4. september 2011 at 13:54 | Christina |  Ostatní
Ahojda. Tak jak se máte ? Užíváte si víkend ? Je to tu, o prázdnínách se čas nehlídal, vůbec jsem neřešila, že je neděle, protože jsem věděla, že v pondělí budu zase doma. No já jsem na víkend na chatě, je tu nuda, ještě, že tu mám net (zatím). můžu si psát se svou láskou a obcházet vás, protože bych jinak umřela nudou. Ve škole nám ještě nedali rozvrch ( což mě docela štve, protože sem chtěla jít ven s láskou a nevím zda budu moct :( ), co vy ? jste spokojeni ?
- Na chatě jsem aspoň nafotila další fotky přírody, ale já chytrá si zapoměla kabel, takže fotky budou někdy v týdnu, zveřejním je i na mojí Facebook stránce, kde mě můžete podpořit pokud ještě ne ( Christin Photograph ) . Jinak také čekejte první várku odpovědí a také další článek do rubryky Vymýšlím, snad to budu stíhat. Předem se omlouvám, že nebudu moc obíhat, ale budu se pokoušet vás nezanedbávat :).

Otázky vs. Odpovědi - Rozcestník

3. september 2011 at 17:37 | Christina
Tak jsem se rozhodla zavést Otázky a Odpovědi. Zde je Rozcestník na článek kam píšete Otázky a rubryka na Odpovědi. Budu ráda když se budete ptát. Odpovím každému. Christina.
Otázky*

3. september 2011 at 17:18 | Christina


Sem můžeš do komentářů psát otázky na mě. Pokud ti to komentář vyhodnotí jako spam, napiš mi, že komentář byl takto vyhodnocen a já ho zveřejním. Děkuju.
Na příliš soukromé otázky asi nebudu odpovídat, ale ráda odpovím na vše ostatní co mi položíte. Je to i pro mou zábavu.
Odpovědi budu psát asi až bude dostatek otázek, proto si musíš hlídat kdy ti na tvou otázku odpovím.
Těším se na vaše otázky :). Christina.